Adwokat Bydgoszcz Maciej Chmura


Kancelaria

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych oraz profesjonalną pomocą prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i spadkowego.

Pragmatyzm, indywidualne, efektywne i dostosowane do indywidualnych potrzeb podejście do oczekiwań klienta oraz całkowita dyskrecja leżą u podstaw funkcjonowania Kancelarii.

Atutem Kancelarii jest połączenie wszechstronnego doświadczenia zawodowego z teoretyczną wiedzą oraz kreatywnym i nieszablonowym podejściem do rozwiązywania najbardziej skomplikowanych i złożonych zagadnień prawnych.

Adwokat Maciej Chmura jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2005 ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu prawa europejskiego. Uczestniczył również w kursie prawa angielskiego organizowanym przez University of Cambridge.

Specjalizuje się w prawie handlowym oraz transakcjach M&A. Posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie prawa rynków kapitałowych i postępowań sądowych w zakresie prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w uznanych warszawskich kancelariach prawnych, takich jak Domański Zakrzewski Palinka Sp.k., Biedecki Biedecki & Partnerzy Radcowie Prawni sp.p. oraz Kancelaria Adwokacka adw. Pawła Wasylkowskiego w Warszawie.

Adwokat Maciej Chmura brał czynny udział w tworzeniu części prawnych prospektów emisyjnych, na bieżąco doradza podmiotom w zakresie prawa handlowego, w kwestiach korporacyjnych, tworzeniu kontraktów, prowadzeniu negocjacji handlowych, jest także obrońcą w wielu sprawach karnych.

Posługuje się biegle językiem angielskim.

e-mail: mchmura@cmlegal.pl

Zapraszam do współpracy Kancelaria Adwokacka – Kontakt


 

© Kancelaria Adwokacka Maciej Chmura -

adwokat Bydgoszcz

WebDesign: